2016

Prismojeni profesorji bluesa, Bluesberry, Jana Vébrová, Romanika, Exil 51, The Scoffers, Silent Session, Barrage, Meredith hunter 

2015

Luděk, Nautica, Supermarket Quartet, Exil 51, Johny John, Exots, Countdown to Maddness, Krausberry, Cash Savage and the last drinks, Meredith Hunter, Era Vulgaris

2014

Huměv, Disney Band, Tvorba, Luděk, Snap Call, Supermarket Quartet, Scoffers, M.A.D. Band (Rusko), Skampida (Kolumbie)

2012
Eskamoter (Slávek Hamaďák), The Villains, Maršál Bazén, VLADMÍR MIŠÍK A ČDG, VLASTA REDL S KAPELOU, Luboš Odháněl, Cze-Hun, Swanflower, Quanti Minoris, Monty, M.A.D. Band (Rus), Dědkové, Divadlo Čmukaři (Turnov), Monty pro děti, Disney Band, Šany a Javor, YELLOW SISTERS, Pavlína Jíšová, IVAN HLAS, XINDL X UNPLUGGED, Robert Křesťan a Trapeři, Cop, Jarret, Divadlo Krtek (Liberec), Bára Černá, Věneband, Víťa Dvořáček, 9431, Kabája, Míra Michálek, Berušky, Crossband, M.Brožková a M.Gerlich, Aftersix

2011
Janoušek&Vondrák, Kristína Nídlová, BG Bazar, Nautica, Berušky, Věndy, Těla, Bára Černá, Melouni, Víťa Dvořáček, Luboš Odháněl, Kapitola, Janoušek&Vondrák, Stickman a Eliška Marková, Ivo Jahelka, Míra Michálek a Zuzka Klainová, Nezmaři, Magdalena Brožková a Marek Gerlich, Kamelot, Flastr, Jaroslav Samson Lenk

2010
WABI DANĚK, SPIRITUÁL KVINTET, ŽALMAN A SPOL., ŽAMBOŠI, MELOUNI, JARRET, Folk Team

2009
Jaroslav Smejkal,Kateřina Šedivá,Pavel Dobeš a Tomáš Kotrba,SESTRY STEINOVY ,LENK JAROSLAV SAMSON ,BLUESBERRY ,AG FLEK ,Robert Křesťan ,PAVEL BOBEK & MALINA BAND ,Pavlína Jíšová a přátelé ,Nerez (pocta Zuzce Navarové) ,BANJO BAND + IVAN MLÁDEK

2008
BANJO BAND + IVAN MLÁDEK, BOKOMARA, JAHELKA IVO, JUDr., KAMELOT, KŘESŤAN ROBERT & DRUHÁ TRÁVA, NEDVĚD FRANTIŠEK, ŽALMAN A SPOL.,Urbánková Naďa, BUDWEISEROVÁ IRENA

2007
COP, DUSILOVÁ LENKA, NEZMAŘI, ŽLUTÝ PES, Shannon - Irish music, Svatka Štěpánková & P.R.S.T., Ciskotéka

2006
ČECHOMOR, MODROTISK, Pavlína Jíšová a přátelé, TERČOVÁ TEREZA, DC band, JARRET, Maria Hoffman, M. Kubáček, Markéta Poulíčková, E. Kašparová

2005
BOKOMARA, COP, FRÜHLINGOVÁ IVA, BURIAN JAN, HOP TROP, BRABEC JIŘÍ MORAVSKÝ, HLAS IVAN, NEZMAŘI, FLERET & JARMILA ŠULÁKOVÁ

2004
Lenka Dusilová, Vlasta Redl, Slávek Janoušek, Jaroslav Samson Lenk, Pavel Lohonka Žalman, Jiří Schmitzer, Duo Cis, Jarret, Folk Team, soubory hudební školy folk a country Ciskotéka - D+Z Cidlinských, Amazonky, Jantar a další.

Informace

Jak se k nám dostanete?

obec se nachází na silnici I. tř. č. 10/E65 Praha - Turnov - Harrachov - Jelenia Gora. Parkovné je zdarma

 

obcí prochází vlakový koridor č. 30 Pardubice - Hradec Králové - Jaroměř - Liberec. Vlaková zastávka je vzdálena cca 5 min. chůze od hlavního areálu festivalu

 

autobusová zastávka se nachází na hlavní silnici 10/E65, a je vzdálena cca 10 min chůze od hlavního areálu.

 

Mapa